Clenstvi
ČLENSTVÍ

Vzhledem k narůstajícímu počtu podnikatelů (členů a partnerů) v Singulis a tím i zvýšené nejen časové zátěže a  administrativy, jsme po dlouhém zvažování a poradě s patrioty od 1.10.2018 zavedli nový typ členství VIP s členským příspěvkem, který byl zvolený pro minimální zátěž ve výši 1 500 Kč bez DPH ročně.

☆☆
Jedná se o "symbolický" příspěvek, který je zanedbatelný, na pokrytí nejnutnějších nákladů, z důvodu zachovaní a zlepšování kvality stávajících služeb, servisu pro podnikatele našeho klubu, hledání, vyjednávání a udržování stávajících a podmínek a zajišťování potřebných informací, které vedou ke snížení nákladů  a k podpoře ve Vašem podnikání.

☆☆
Budeme rádi za jakékoliv Vaše náměty a podněty k vyhledávání dalších výhod pro nás všechny, které nám posilejte na obchod@singulis.cz.

☆☆☆☆
Členstvím VIP získáváte nejen velkou podporu a servis Vašeho podnikání, ale zároveň, jako bonus reklamu na exluzivním partnerském portálu Videoboard, kde po boku světovych značek budou vidět i Vaše obchody a firmy.

Pro bližší info pište, nebo volejte na naše obchodní oddělení.